O nas

W trosce o przyjaźń i dobro planety

Ekologicznie i zdrowo

Wszystkie produkty w naszym sklepie są pozbawione sztucznych dodatków i pochodzą z ekologicznych upraw oraz zrównoważonych hodowli z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Lokalni dostawcy

Wspieramy rodzimych, lokalnych dostawców! Znajdziecie wśród nich małe, rodzinne firmy, producentów z wieloletnią tradycją oraz prawdziwych pasjonatów zdrowego stylu życia.

Duży wybór

W naszej ofercie każdy smakosz znajdzie coś dla siebie! Zarówno mięsożerca jak i jarosz. Świeże owoce i warzywa, mięsa, wędliny, gotowe dania, przetwory, przyprawy, soki oraz wyśmienite herbaty.

Bezpieczna przesyłka

W celu zachowania świeżości dostarczanych produktów stosujemy ściśle określone zasady jeśli chodzi o ich przechowywanie oraz transport. Zamawiasz i otrzymujesz samo zdrowie na swój stół!

Kim jesteśmy?

Bazar Natury, to targ ekologicznej oraz regionalnej żywności z Polski oraz produktów pochodzących z najróżniejszych stron świata. 

Dzięki naszej wiedzy, pasji i zaangażowaniu starannie dobieramy najwyższej jakości dostawców, którzy tworzą zdrową żywność z pasją i zamiłowaniem do tego co robią. 

Nasz targ online jest mostem, który łączy rzemieślników, pasjonatów oraz rolników z Wami. 

Chcemy dostarczać Wam wyłącznie sprawdzoną, najwyższej jakości żywność, prosto pod drzwi Waszego domu!

Proces nawiązywania współpracy z naszymi wszystkimi dostawcami trwał ponad 5 lat! 

Wiele spotkań podczas których degustowaliśmy ich wszystkie produkty, przyglądaliśmy się procesowi wytwarzania, sprawdzaliśmy składy pochodzenia. Wszystko po to by mieć pewność, że dostarczamy najlepszą żywność w naszym regionie! 

Cieszymy się, że możemy dzielić się z Wami wszystkimi dobrami i pysznym smakiem żywności, którą oferujemy! Stoją za nią niesamowici ludzie, prawdziwi pasjonaci, którzy produkując robią to co kochają w życiu robić najbardziej. Robiąc zakupy na naszym bazarze online kupujesz bezpośrednio od naszych dostawców, którzy tworzą produkty specjalnie na Twoje zamówienie!

Poznaj produkty naszych dostawców

Dołącz do nas

Obserwuj nas na Instagramie i bądź na bieżąco z bazarowymi newsami.